IPTV, İnternet Protokolü Televizyonu’nun kısaltmasıdır ve televizyon yayınlarını internet üzerinden izleyebilmenizi sağlayan bir teknolojidir. IPTV, internet bağlantısı üzerinden canlı yayınlar, TV programları, filmler ve diğer video içerikleri sunar.

IPTV teknolojisi, TV programlarının internet üzerinden sunulması için kullanılan bir dizi protokol ve sistemlerle birlikte çalışır. Bu protokoller, yayınları dijital olarak sıkıştırır ve internet üzerinden izleyicilere ulaştırır. Bu sayede, bir IPTV abonesi, bir TV yayını için geleneksel olarak gereken uydu veya kablo bağlantısı yerine sadece internet bağlantısına sahip olabilir.

IPTV, dünya genelinde milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır ve diğer yayın seçeneklerine kıyasla birçok avantajı vardır. Bunlar arasında daha geniş bir yayın seçeneği, daha düşük maliyetler ve daha esnek bir kullanım yer almaktadır.

Türkiye’de bulunan kullanıcılarımızın kullanmış olduğu internet hizmetinin en doğru sonucu alması için öncelikle https://www.nperf.com/ sitesine giriş yaptıktan sonra, sunucu seçiminde; [DE] Frankfurt am Main – 1 Gb/s – MBN sunucusunu seçip, hız testinizi yapabilirsiniz. Aldığınız sonuç en doğru internet hızınızı göstermektedir. Hız testinizin sonucunda aşağıdaki kriterleri kontrol edebilirsiniz.

⭕️ Gecikme (ping)
Küçük bir veri paketinin bilgisayarınızdan nPerf sunucusuna gidiş dönüş yapması gereken gecikmeyi belirtir. Gecikme süresi kısaldıkça, en reaktif bağlantınız olur.
⭕️ İndirme bit hızı
Bağlantınızın bir saniyede nPerf sunucusundan alabileceği veri miktarını gösterir. Ölçülen değer ne kadar yüksekse, bağlantınızın bit hızı o kadar iyidir.
⭕️ Yükleme bit hızı
Bağlantınızın bir saniye içinde nPerf sunucusuna gönderebileceği veri miktarını belirtir. Ölçülen değer ne kadar yüksekse, bağlantınızın bit hızı o kadar iyidir.

Takıldığınız yerde lütfen canlı destek ile iletişime geçiniz.

Yurtdışında yaşayıp Türkiye fiyatı ile satın alan kullanıcılarımız IP adresleri ile sistemsel olarak otomatik tespit edilmektedir. Bu durumda bizi ve sistemimizi aldatmaya yönelik bir hareket sayılacak ve hesaplar geri ödeme (iade) olmaksızın KAPATILACAKTIR.   Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Kullanmış olduğumuz platformda güvenlik sebebi ile VPN kullanımı tamamen devre dışı bırakılmıştır. VPN kullanmak sistemimize zarar verdiğinden dolayı bu karar kalıcı olarak alınmıştır. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

IPTV, internet protokolü üzerinden televizyon yayınlarını izlemenize olanak sağlayan bir teknolojidir. Bu teknolojinin nasıl çalıştığına ilişkin genel bir anlayış için, IPTV’nin çalışma prensibini aşağıdaki adımlarla açıklayabilirim:

  1. İçerik Üretimi: İlk adım, bir TV yayınını hazırlamak için içerik oluşturma veya kaydetme işlemidir. Bu adım, bir televizyon kanalının canlı olarak yayınlanması, bir film veya programın kaydedilmesi gibi farklı şekillerde gerçekleştirilebilir.
  2. İçerik Sıkıştırma: İkinci adım, içeriği internet üzerinden göndermek için uygun hale getirmek için sıkıştırmadır. Bu adımda, video ve ses verileri dijital olarak sıkıştırılır, böylece daha az bant genişliği kullanarak internet üzerinden iletilir.
  3. İçerik Yönetimi: IPTV sağlayıcısı, sıkıştırılmış içeriği yönetir ve sunucularına yükler. Bu sunucular, istemcilere (yani kullanıcılara) içeriği göndermek için kullanılır.
  4. Kullanıcı İsteği: IPTV kullanıcısı, bir TV programı veya film izlemek istediğinde, IPTV sağlayıcısına bir istek gönderir. Bu istek, kullanıcının IPTV set üstü kutusu veya IPTV uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilir.
  5. İçerik İletimi: IPTV sağlayıcısı, kullanıcının istediği içeriği sunucudan alır ve internet üzerinden kullanıcının set üstü kutusu veya uygulamasına iletilir. Bu iletişim, internet bağlantısı üzerinden gerçekleştirilir.
  6. İçerik Oynatma: Kullanıcının set üstü kutusu veya uygulaması, aldığı içeriği oynatır ve kullanıcının televizyonunda görüntülenir.

IPTV, kullanıcının televizyon yayınlarını internet üzerinden izlemesine olanak tanır ve kablolu veya uydu yayınlarına alternatif olarak düşük maliyetli bir seçenek sunar.

Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

IPTV Dağıtım ağı olarak kullanılabilen ağ, IPTV içeriğini sunmak için son kullanıcılara yeterli bant genişliği ve kaliteli hizmet sunmalıdır. Genellikle IPTV dağıtımı için kullanılan ağlar, Fiber To The Home (FTTH / FTTx), Ethernet Pasif Optik Ağlar (PON) veya bir Ethernet ağı Sinyal aktarımı için Dijital Abone Hattıdır. (DSL). Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

ONTGO Asla Bayi değildir. Tamamen kendi altyapısını ve sistemlerini kullanan, IPTV’ci değil içeriğinde binlerce çeşitlilik olan bir PLATFORMDUR. Siz değerli kullanıcılarımız ve müşterilerimize en iyiyi, en kaliteli şekilde ulaştırmak için 7/24 çalışıyor ve içeriğimizi günlük güncelliyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

İnternet sitemizde kurulum talimatları başlığında bütün uygulama ve cihazlarınıza nasıl kurulum yapacağınıza dair talimatlarımız vardır. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Öncelikle ontgo.me kullanıcı  portalına giriş yaparak; Hesabım -Buket ayarları kısmından istediğiniz veya istemediğiniz içerikleri listeniz ekleyebilir veya çıkartabilirsiniz. Kategorileri seçim yaptıktan sonra kaydedip, Kullanmış olduğunuz uygulamada listenizi güncellemeniz yeterlidir. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Sistemimizde kullanmış olduğumuz sunucuların her biri kendi alanında profesyonel ve en kaliteli sunuculardan oluşmaktadır. Eğer donma sorunu yaşıyorsanız bu genel değil, kullanmış olduğunuz cihaz, uygulama veya internet altyapınız ile alakalı bir sorun olabilir. Bu sorunun kaynağını çözmek için kendiniz de sağlamasını yapabilir ve çözüm bulabilirsiniz. Öncelikle; Wi-Fi ağına bağlıysanız internetinizi mobil 4.5G ile deneyiniz, Televizyonunuzda veya cihazınızda donma sorunu yaşıyorsanız Telefonunuz ile 4.5G ile deneyebilirsiniz, modeminizi kapatıp 5 dakika sonra tekrar açabilirsiniz, internet sağlayıcı firmanızı arayıp DNS sıfırlama talebinde bulunabilirsiniz veya bulunmuş olduğunuz lokasyonda internet yoğunluğunu sorgulayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Tabiki Platformumuzun kullanıcıları için sağladığı premium hizmettir. Kullanıcılarımız sorunsuz bir şekilde IPTV SMARTERS uygulamasına içeriklerini yükleyebilir ve izleyebilirler. IPTV SMARTERS premium URL’si için  Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Maalesef uygulamanın çoğu versiyonunda bu özellik aktif değildir. Özellikle LG WEBOS işletim sistemlerinde bu özelliği kullanamazsınız. IPTV SMARTERS premium URL’si için  canlı destek ile iletişime geçiniz.

Platformumuza eklediğimiz bütün içeriklerde orjinal dil ve Türkçe dil seçeneği mevcuttur. Özellikle diğer platform içeriklerinde mevcut platformun sunduğu bütün dil ve altyazıları eklediğimizden dolayı ön tanımlı dil farkı olabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanmış olduğunuz uygulamalardan dil ve ses seçimi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

ONTGO üyeliğinizi iptv destekli bütün cihazlarınıza kurabilirsiniz. Ancak sadece 1 ekranda izleyebilirsiniz. (Üyeliğinizde yan oda varsa birden fazla ekranda izleme imkanınız vardır.) Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

ONTGO üyeliğiniz örneğin 2 kişilik ise aynı anda sadece 2 cihazda açabilirsiniz. 1 Cihazda Spor kanalı izlenirken, diğer cihazda ise Sinema veya herhangi farklı bir kanal izleyebilirsiniz. Bu sayıyı yan oda paketi alarak arttırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

İçeriklerimiz Windows, MAC veya Linux PC , Android cihazlar( Android Telefon, Tablet, Android TV, Android Box), IOS cihazlar( Iphone, Ipad, Apple TV) MAG250, MAG254, Kodi, iptv destekli Uygu Alıcılarında veya Android emülatöründe izlenebilmektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Herhangi bir yüksek hızda internet DSL, ISDN, KABLO, WI-FI ve Uydu geniş bant bağlantıları yeterli olacaktır. Fakat Full HD yayınları sağlıklı izlemek için 16 Mbit hıza ihtiyacınız olacak. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Kredi, Banka ve Sanal kartınız ile satın alabilirsiniz. PayPal, westernunion, skrill.com, Kripto ödeme gibi çeşitli ödeme yöntemlerini destekliyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Herhangi bir kripto para cüzdanınızdan kripto para olarak veya Usdt TRC20 ağından ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

İnternet sitemizden kendinize uygun paketi seçtikten sonra yönlendirmeler ile Kullanıcı adınızı ve Şifrenizi oluşturarak Size uygun ödeme yöntemi ile ödemenizi yaptıktan sonra anında üyeliğiniz aktif olmaktadır. İnternet sitemizdeki kurulum talimatları ile kurulumunuzu istediğiniz cihaza yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

ONTGO Prensip olarak asla müşterilerinin veya bayilerimizin kişisel bilgilerini kayıt etmez ve bilgilerini üçüncü kişilere paylaşmaz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Paket seçiminize bağlı olarak içeriklerimize istediğiniz her yerden sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Türkiye paketleri Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir yerde, Global paketler ise dünyanın herhangi bir yerinde izlenebilmektedir. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Türkiye, Almanya kanalları başta olmak üzere, Spor kanallarımızda kendimize ait ve Lokal yayınlarımızdır. Yayınlarımızın her zaman başındayız ve herhangi bir durumda anında müdahale ediyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

VOD ve DİZİ arşivimiz günlük olarak güncellenmekte ve en yeni film, diziler anında eklenerek kullanıcılarımızın listelerine tanımlanıyor. Özel Whatsapp ve Telegram otomatik bildirim gruplarımız aracılığı ile en yeni eklenen içerikleri duyuruyor ve Talepleri değerlendiriyor ve listemize talep edilen Film ve Dizileri anında ekliyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Sistemimizde film veya dizi indirmek kesinlikle yasaktır. İndirme yapan kullanıcılarımız sistemsel olarak tespit edilmekte ve üyelikleri herhangi bir ücret iadesi yapılmaksızın kapatılmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Türkiye ve Almanya kanallarımızda en fazla izlenen kanallarımıza SD-HD-FHD-HEVC-RAW yayın kalitelerimiz vardır ve Yayınlarımız Lokal olduğu için anında müdahale ediyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

IPTV gelen olarak illegal bir yayın olduğu için kapanmama güvencesi vermemiz tamamen Siz Değerli Kullanıcılarımız ve Müşterilerimizi kandırmamız demektir. Ancak son yaşanan olaylardan ders çıkartarak Panelimizi ve Sunucularımızı daha sağlıklı ve güvenlikli yaparak yolumuza tam bağımsız devam etmek için büyük bir yol katettik. Müşterilerimize ve Kullanıcılarımıza her zaman yaptığımız uyarımız; Lütfen Kesinlikle donmaz ve Kesinlikle Kapanmaz sözlerine kanmayınız. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Paketinizi seçip satın alımınızı yaptıktan sonra internet sitemizdeki kurulum talimatları ile istediğiniz cihaza veya uygulamaya kurulum yapabilirsiniz.  Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Mevcut kampanyalarımızın tamamı sosyal medyada ve kullanıcı topluluğu gruplarımızda paylaşılmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

Kullanıcılarımızın geneli Referans sistemi ile üye oldukları veya Referans ile üye olmayan kullanıcılarımız test alarak üye oldukları için herhangi bir ÜCRET İADESİ YOKTUR. Detaylı bilgi almak için lütfen Canlı Destek ile iletişime geçiniz.

👋 Biz Buradayız!