Ocak 7, 2024

FOE (RAKİP)

FOE (RAKİP)Director: Garth DavisImdb:   7.2 Hen (Saoirse Ronan) ve Junior'ın (Paul Mescal) hayatı, bir yabancının ürkünç bir teklifle kapılarına gelmesiyle altüst olur. Yeni bir dünyada hayatta kalma şansı için ilişkilerini ve kimliklerini riske atacaklar mıdır? Etkileyici görüntüler ve insanlığın (ve yapay insanlığın) doğasına dair sorularla Rakip, çok da uzak olmayan bir geleceğe ışık tutuyor. 10 Haziran 2023 1s 50dk Bilim-Kurgu Oyuncular: Saoirse Ronan, Paul Mescal, Aaron Pierre, Jordan Chodziesner, William Freeman, Jalen Ong, Patrick Williams, David Woods, Yesse Spence Fragman: Galeri:
Ocak 7, 2024

Rebel Moon

Rebel MoonDirector: Zack SnyderImdb:   7.6 Gizemli bir geçmişe sahip bir yabancı olan Kora, evrenin uzak bir köşesindeki aya zorunlu iniş yapar ve çiftçilerin yaşadığı huzurlu bir yerde yeni bir hayata başlar. Ancak acımasız Balisarius ve onun zalim elçisi Amiral Noble, çiftçilerin farkında olmadan ürünlerini Ana Dünya’ya karşı savaşan sert bir isyancı grubunun liderleri olan Bloodaxes'a sattığını öğrenince, Kora onların hayatta kalmak için tek umudu haline gelir. 12 Aralık 2023 2s 13dk Bilim-Kurgu Oyuncular: Sofia Boutella, Michiel Huisman, Ed Skrein, Djimon Hounsou, Bae Doona, Staz Nair, Charlie Hunnam, Ray Fisher, Cleopatra Coleman Fragman: Galeri:
Eylül 11, 20190

Avatar: Suyun Yolu

Avatar: Suyun YoluDirector: James CameronImdb:   7.5 Avatar'da yaşanan olaylardan birkaç yıl sonra Jake ve Neytiri Pandora'da kendi ailelerini kurmuştur. Ancak onlar evlerini terk etmek zorunda kalır. Bu yüzden Jake ve Neytiri, suyun yüzeri ve altı dahil olmak üzere Pandora'nın dışındaki yerleri keşfetmeye başlar. 2022 3s 12dk Aksiyon Oyuncular: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder Fragman: Galeri
👋 Biz Buradayız!