Ocak 7, 2024

FOE (RAKİP)

FOE (RAKİP)Director: Garth DavisImdb:   7.2 Hen (Saoirse Ronan) ve Junior'ın (Paul Mescal) hayatı, bir yabancının ürkünç bir teklifle kapılarına gelmesiyle altüst olur. Yeni bir dünyada hayatta kalma şansı için ilişkilerini ve kimliklerini riske atacaklar mıdır? Etkileyici görüntüler ve insanlığın (ve yapay insanlığın) doğasına dair sorularla Rakip, çok da uzak olmayan bir geleceğe ışık tutuyor. 10 Haziran 2023 1s 50dk Bilim-Kurgu Oyuncular: Saoirse Ronan, Paul Mescal, Aaron Pierre, Jordan Chodziesner, William Freeman, Jalen Ong, Patrick Williams, David Woods, Yesse Spence Fragman: Galeri:
Ocak 7, 2024

Kar Kardeşliği

Kar KardeşliğiDirector: J. A. BayonaImdb:   7.6 1972'de, bir ragbi takımını Şili'ye uçurmak için kiralanan Uruguay Hava Kuvvetleri Uçuş 571, And Dağları'nın kalbindeki bir buzulda feci bir şekilde düşer. Kazada, 45 yolcudan sadece 29'u sağ kurtulur. Kendilerini dünyanın en zorlu ortamlarından birinde bulan yolcular, hayatta kalabilmek için aşırı önlemlere başvurmak zorunda kalır. 15 Aralık 2023 2s 24dk Dram Oyuncular: Enzo Vogrincic, Agustín Pardella, Matías Recalt, Tomas Wolf, Diego Vegezzi, Esteban Kukuriczka, Francisco Romero, Rafael Federman, Felipe González Otaño, Agustín Della Corte, Valentino Alonso, Simon Hempe, Fernando Contigiani García Fragman: Galeri:
Eylül 11, 2019

Nuh Tepesi

Nuh TepesiDirector: Cenk ErtürkImdb:   7.7 Cenk Ertürk'ün yazıp yönettiği Nuh Tepesi, babasının ölmeden önceki son dileği olan köydeki "Nuh Ağacı"nın altına gömülme isteğini yerine getirmeye çalışan Ömer'in, ağacın kadim zamanlardan kalma olduğuna inanan köylülerle olan hikâyesine odaklanıyor. Ömer, eşi Elif’le zor günler yaşamaktadır. Kendisini köşeye sıkışmış hisseder. Yıllardır görmediği babası İbrahim bir gün Paris’ten döner. Ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. Ömer’den kendisini köyüne götürmesini ister. Orada, İbrahim’in çocukken diktiğini iddia ettiği ve ölünce altına gömülmek istediği bir ağaç vardır. Köydekiler ise bu ağacın Nuh Peygamber tarafından dikildiğine ve altında edilen duaların kabul olduğuna inanırlar. Ömer babasına mı yoksa köylülere mi inanacağını bilemez. Ömer’in öfkesi her şeyi daha da zorlaştırır. Bir gün Elif, Ömer’le son bir kez konuşmak için köye gelir. Elif’in ziyareti, baba ve oğulun şiddet ve kan bulaşmış kavgasının seyrini değiştirir. Aşk öfkeyi yenecek midir? 7 Ağustos 2020 1s 49dk Aile Oyuncular: Ali Atay, Haluk Bilginer, Arin Kusaksizoglu, Mehmet Özgür, Hande Dogandemir, Ismail Ay, Murat Dada, Murat Deniz, Kerem Alp Kabul, Hüseyin Tas, Cantürk Çolak Fragman: Galeri:
👋 Biz Buradayız!